• FEDA ENERGY

Kompletní krmivo pro aktivní psy všech plemen a věkových kategorií - ALL LIFE STAGES.

Krmivo obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a s obsahem zeleniny, bylin a minerálních látek, je určené aktivním psům všech věkových kategorií. Kolagen, ostropestřec mariánský, tanin, hlíva ústřičná a huminové látky podporují dobrou funkci trávicího traktu, imunitního a pohybového systému a detoxikují organismus.


Složení: čerstvě zpracované hovězí maso, hovězí protein, čerstvě zpracované drůbeží maso, živočišný kolagen, živočišný tuk, brambory, kukuřice, zelenina, lněný olej, huminové látky, ostropestřec mariánský, hlíva ústřičná, tanin – výtažek z jedlého kaštanu.


Dávkování:

Hmotnost psa (kg)
5
10
15
20
30
40
45+
Denní dávka (g)
70
130
185
220
290
360

360+

Důležité látky:

Ostropestřec mariánský podporuje detoxikaci organismu, vylučování škodlivých látek, má pozitivní vliv na játra, napomáhá při jaterních onemocněních, zvyšuje rychlost regenerace, tifibrotické účinky. Vyhledávaný je také pro své antioxidační vlastnosti.

Hlíva ústřičná podporuje imunitní systém, posiluje a zvyšuje obranyschopnost organismu. Působí cytostaticky na nádorové buňky, pomáhá zvládat stres, zlepšuje vstřebávání vitamínů. Podporuje činnost střev.

Tanin - výtažek z jedlého kaštanu - má vynikající antioxidační a protizánětlivé účinky. Jeho hlavní výhodou je podpora trávení a tvorby žaludečních šťáv, působí proti bakteriím, parazitům a virům v trávicím traktu. Pomáhá zvládat průjmové stavy.

Huminové látky
Mají detoxikační účinky, působí protizánětlivě, antibakteriálně, antivirově. Umí vázat toxické látky a vylučovat je spolu s trusem. Působí jako spolehlivý prostředek při akutních a chronických průjmech.
Huminové kyseliny jsou účinné při zánětech trávicího traktu, metabolických poruchách, průjmech. Zvyšují obranu mláďat proti infekcím.
Huminové látky podporují stabilizaci  střevní mikroflóry,  pH traktu,  vytváří zdravé prostředí ve střevech,  zlepšují kondici a také vzhled vašich mazlíčků. Podporují imunitní systém, aktivují metabolismus a mají význam v prevenci a při léčbě mnoha onemocnění.

Kolagen – ve všech krmivech FEDA najdete jen živočišný kolagen, který napomáhá regeneraci kloubů a chrupavek. Kolagen v krmivech dokáže zmírňovat bolest kloubů a kostí nejen u psů. Působí velmi dobře také při léčbě zlomenin, hojení ran, zlepšuje stav kůže ( pevnost, pružnost, ale také regeneraci.)
Specifikace
Složení Čerstvě zpracované hovězí maso, hovězí protein, čerstvě zpracované drůbeží maso, živočišný kolagen, živočišný tuk, brambory, kukuřice, zelenina, lněný olej, huminové látky, ostropestřec mariánský, hlíva ústřičná, tanin – výtažek z jedlého kaštanu.
Deklarované jakostní znaky Hrubý protein 32%, hrubý tuk 14%, hrubý popel 5%, hrubá vláknina 7,5%, vhlkost 8%, vápník 2%, fosfor 1,3%. Doplňkové látky: Vitamín A 8000 m.j., vitamín D 800m.j., vitamín B1 min. 4mg/kg, vitamin B2 min. 4mg/kg, vitamin E 65mg/kg.
Skladování V suchu při pokojové teplotě.
Dávkování (hmotnost psa - denní dávka)
5 kg 70g
10 kg 130g
15 kg 185g
30 kg 290g
40 kg 360g
40+ kg 360+g

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

FEDA ENERGY

  • Výrobci FEDA
  • Kód výrobku: FEDA ENERGY
  • Dostupnost: Na skladě
  • 749 Kč

  • Cena bez DPH: 619 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

FEDA ADULT

FEDA ADULT

FEDA ADULT je kompletní krmivo s vyváženým poměrem bílkovin, sacharidů, s obsahem zeleniny, bylin a ..

599 Kč Cena bez DPH: 495 Kč

FEDA PROTEIN STICK S OSTROPESTŘCEM

FEDA PROTEIN STICK S OSTROPESTŘCEM

Pamlsky pro psy s ostropestřcem – funkční krmivo pro psy. Vysoce atraktivní doplňkové krmivo pr..

39 Kč Cena bez DPH: 32 Kč

FEDA PROTEIN STICK S HLÍVOU ÚSTŘIČNOU

FEDA PROTEIN STICK S HLÍVOU ÚSTŘIČNOU

Pamlsky pro psy s hlívou ústřičnou – funkční krmivo pro psy. Vysoce atraktivní doplňkové krmivo..

39 Kč Cena bez DPH: 32 Kč